Drama kod St. Johnstona

Odlični Jelavić s dva gola 'spasio' Bocanegru i donio tri boda!

Hrvatski nogometaš Nikica Jelavić opet je bio junak Rangersa, te je s dva pogotka na gostovanju kod St. Johnstonea uvjetovao novu pobjedu aktualnih škotskih prvaka...

Pobjedom 2-1 Rangers se vratio na vrh ljestvice. Imaju bod više od Celtica (54-53), no Celtic ima i jednu utakmicu manje odigranu (u nastavku današnjeg programa igraju domaći ogled protiv Dundeeja).

Jelavić je s ova dva subotnja pogotka povećao i svoju prednost na vrhu ljestvice strijelaca - sada na kontu ima petnaest golova u dosadašnjem dijelu sezone Premiershipa.

Usput, kod St. Johnstonea je Jelavić "spašavao" svog suigrača Bocanegru koji je u 68. minuti postigao autogol za tadašnjih 1-1. No, deset minuta prije kraja Jelavić je drugi put na utakmici bio precizan, te je donio svom klubu važna tri boda na ovom gostovanju.