breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Dva gola Eto'oa

Novi pogodak Livaje u dresu Intera, porazi Partizana i Maribora!

Mladi hrvatski napadač Marko Livaja ponovo je zabio za Inter u Europa ligi...

Livaja je startao kao jedina špica Intera na europskom gostovanju kod Nefčija. Gosti su vodili golovima Coutinha i Obija, a u 42. minuti poentirao je i Livaja, nakon što je spremno dočekao odbijanac i glavom ga pospremio u praznu mrežu.

>> Mađari isprašili Pranjića i društvo, Bilbao nastradao u Pragu!

Početkom drugog poluvremena Azeri su smanjili preko Canalesa, ali Inter je rutinski odradio ostatak utakmice i na kraju slavio 3:1. Livaja je odigrao svih 90 minuta, a ovo mu je bio drugi pogodak za Inter. Podsjećamo, bivši napadač Hajduka prvijenac u dresu Nerazzurra zabio je prije dva tjedna protiv Rubina iz Kazana, u remiju 2:2.

"Ovo je bio iznimno važan gol i za mene i za momčad. Sretan sam, ali već sada se svi okrećemo prema derbiju", izjavio je Livaja, aludiravši na gradski dvoboj protiv Milana, koji je na rasporedu u nedjelju.

"Hoću li dobiti priliku zaigrati protiv Milana? Najvažnije je da mi pobijedimo, a za mene će biti u redu i ako ostanem na klupi. Normalno je da će na terenu biti Diego Milito, a ne ja", skromno je poručio Livaja.

Od ostalih rezultata vrijedi spomenuti domaću pobjedu Rubina protiv Partizana (2:0), dok je Maribor junački pao kod Lazija. Imali su Slovenci kod rezultata 0:0 dvije-tri odlične šanse, da bi ih sredinom nastavka kaznio Ederson golom za, pokazalo se, konačnih 1:0.

Anži je na krilima dvostrukog strijelca Samuela Eto'oa s 2:0 svladao Young Boys, a Tottenham je u Ateni kod PAO-a odigrao 1:1.