Problemi već na startu

Ljutiti Messi: Iznenadili su nas usra… golom!

Najbolji svjetski nogometaš Lionel Messi ponio je epitet najboljeg igrača otvarajućeg susreta Copa Americe u kojem su 'gauči' remizirali s Bolivijom 1-1...

Bolivija je igrala zgusnuto na sredini terena i na taj je način uspjela ukrotiti Argentince koju su se na kraju preko Sergija Agüera u 75. minuti spasili poraza.

''Iznenadili su nas usra... golom, a izjednačili smo zahvaljujući Kunu (Agüero, op.a.). Žao nam je jer nismo pobijedili i ispunili cilj. Neke smo stvari radili dobro, ali moramo nastaviti rasti i poboljšavati igru jer sljedeću utakmicu moramo pobijediti'', rekao je Messi.

>> Počeo najstariji nogometni turnir: Aguero spasio Gaučose blamaže!

''Sada moramo dobro proanalizirati utakmicu. Moramo imati veći posjed lopte i biti snažniji u napadu. Ali neću mijenjati ovaj sastav i vjerujem u njega. Druge stvari moramo promijeniti'', rekao je argentinski izbornik Sergio Batista koji je na teren protiv Bolivije izveo sljedeći sastav: Sergio Romero - Javier Zanetti, Nicolás Burdisso, Gabriel Milito, Marcos Rojo - Javier Mascherano, Esteban Cambiasso (Ángel Di María 46), Ever Banega - Carlos Tevez, Ezequiel Lavezzi (Sergio Agüero 70), Lionel Messi.

''Bila je ovo tek prva utakmica, a sve će biti teške. Bolivija je bila vrlo čvrsta u obrani, ali ključno je da na kraju nismo izgubili. Mislim da je u drugom poluvremenu trener krenuo tražeći gol uvođenjem Di Marije, ali nije išlo. Bolivija je zabila gol, ne znam kako, ali na kraju je ključ da smo osvojili bod. Moramo ispraviti pogreške koje smo večeras radili i pobrinuti se da se ne ponove. Protiv Kolumbije imamo obvezu pobijediti'', zaključio je strijelac jedinog argentinskog gola Agüero.