Čudesan gol Husztija

Nevjerojatni Mandžo: Super Mario strijelac u pobjedi Bayerna!

Mario Mandžukić već je u 2. minuti utakmice Bayern – Mainz opet bio strijelac!

Naš je napadač zabio prvi gol za Bayern u 3:1 pobjedi, dodavač je bio Thomas Müller, a Mandžukić je s dva metra gurnuo loptu u mrežu. Minutu prije kraja utakmice, Mandžukića je zamijenio Pizarro. U sastavu Bayerna nije bilo tandema "Robbery" – Arjen Robben i Franck Ribery izostali su zbog ozljeda prednjih butnih mišića, obojica su se ozlijeđeni vratili s reprezentativnih utakmica.

Байерн Мюнхен - Майнц 05 3:1 by FootballKing2192

Borussia Mönchengladbach na svom je travnjaku poražena protiv Nürnberga 2:3. Gosti su vodili 2:0, domaćin je izjednačio, ali odmah potom i primio još jedan gol. Borussijin Hrvat rođen u Švedskoj, Branimir Hrgota, ušao je igrao u 79. minuti umjesto Cigercija. Fantastičnim pogotkom Husztija "škaricama" u 93. minuti, Hannover je doma svladao Werder 3:2. Vodio je Hannover 2:0, gosti su izjednačili, da bi na izdisaju utakmice Huszti maestralno donio pobjedu domaćinu.

Ona druga Borussia, aktualni njemački prvak iz Dortmunda, lako se doma poigrala s Bayerom iz Leverkusena, pobijedivši 3:0. Ivan Perišić ušao je u igru u 69. minuti umjesto Götzea. Inače, posebna gošća na Signal Iduna Parku bila je njemačka kancelarka, Angela Merkel, koja je pokretač akcije integracije svih ljudi u njemačko društvo. Ovo je kolo Bundeslige bilo posvećeno integraciji, pa su svi igrači na dresovima imali ispisanu poruku "Idi svojim putem". Uoči utakmice, Merkel se sastala s omladinskim momčadima Borussije i Bayera i govorila im o integraciji... (Agencija VLM)

szólj hozzá: Dortmund 3-0 Leverkusen Goals