Pogledajte majstoriju

Neuništivi Di Natale fantastičnim pogotkom srušio Lazio

Nogometaši Udinesea pobijedili su u sklopu 33. kola Serie A s minimalnih 1-0 Lazio, te ga bodovno dostigli na prvenstvenoj ljestvici i uključili se u borbu za Europu...

Sjajan pogodak neuništivnog Antonija Di Natalea u 19. minuti prvog poluvremena bio je vrijedan tri boda za domaći sastav. Gabriel Silva ubacio je loptu s lijeve strane Udineseova napada, a Di Natale ju akrobatskim volejem poslao preko Federica Marchettija u dalji kut. Bio mu je to 12. pogodak Laziju u karijeri.

Recimo da je prije pogotka Lazio bio bolja momčad, te je u nekoliko navrata opasno prijetio vratima domaćina. No, stara nogometna izreka ponovno se pokazala točnom: "kada ne zabiješ, primiš pogodak".

Nakon toga je Lazio teško dolazio do pravih prilika, te je u konačnici upisao peti uzastopni gostujući poraz u Seriji A.

Spomenimo i da su u ranije odigranom dvoboju Genoa i Atalanta podijelili bodove odigravši 1-1. Pogoci su pali u razmaku od svega dvije minute na samom početku utakmice (6. i 8. minuta), a naš Marko Livaja igrao je do 72. minute, te pritom zaradio žuti karton zbog udarca laktom prilikom skok-igre. (TS)