Panika?

Mourinho nakon šokantnog kiksa optužio suce: Je li u pravu?

Real Madrid uzeo je tek bod na svom terenu protiv Malage.

Prvi put nakon poraza od Barcelone 3:1 u prosincu, madridski Real nije upisao pobjedu. Niz je trajao 11 utakmica, a bod je golom Cazorle u 90. minuti na Santiago Bernabeu uzela Malaga. Mournho je bio lud na suce nakon utakmice, a posebno ga boli to što mu je bod uzeo njemu omraženi Manuel Pellegrini, bivši trener Reala.

Mourinho se nakon utakmice požalio na suce, iako je htio pokazati kako nije uznemiren gubitkom dva boda. A možda je i njemu teško govoriti o sucima koji su u nekolioo navrata pomogli Realu da zadrži niz od 11 pobjeda.

''Sudac je imao dvije velike greške, trebao nam je suditi dva 11-erca. No, to je dio igre. Ne mogu biti kritičan prema igračima jer smo igrali dobro. Imali smo doista prilika'', rekao je Mourinho i dodao:

''Nema nijednog prvenstva na svijetu u kojem neka momčad pobjeđuje baš svaku utakmicu. Ostalo je 11 utakmica do kraja i 33 su boda u igri, što znači da je prvenstvo otvoreno. Moramo se brinuti samo o onome što mi radimo jer ćemo osvojiti naslov ako ćemo pobjeđivati.''

Najsporniji je trenutak utakmica nakon dosta vremena bio na štetu Reala, a ne protivnika. U 85. minuti Marcelo je pao u 16-ercu. Prvi je došao do lopte, a onda je udaren. Sudac Ayza bio je vrlo blizu, ali nije pokazao na bijelu točku. (I.Š./TS)