Odigrao prosječnu utakmicu

'Modrić nije uspio zaustaviti dominaciju Rayo Vallecana'

Luka Modrić je protiv Rayo Vallecana odigrao prosječnu utakmicu, prema mišljenju novinara nogometnog portala Goal.com...

Modrić je za 90 minuta na gostovanju u predgrađu Madrida dobio ocjenu tri.

>> Modrićev asist i Ronaldo načeli Rayo: Real imao 3:0 pa se spašavao!

"Hrvat je asistirao Ronaldu za prvi gol, ali nije uspio zaustaviti dominaciju Raya u borbi za sredinu terena u drugom poluvremenu", smatraju u Goal.comu.

Najbolje ocijenjeni igrači Reala su Gareth Bale koji igra sve bolje te dvostruki strijelac Cristiano Ronaldo koji je proglašen igračem utakmice. Obojica su dobila ocjenu četiri.

Iako je Real slavio s 3:2, trener Carlo Ancelotti nakon utakmice nije štedio svoje igrače.

''Ne može biti slučajnost primiti dva onakva gola. Obrana je u drugom poluvremenu bila katastrofalna. Ponekad nemamo pravi pristup. Momčad ove kvalitete ne smije riskirati da izgubi utakmicu nakon što vodi 3:0. Pogreška je misliti da je kod 3:0 sve gotovo. To nije nogomet'', rekao je trener Reala. (Agencija VLM)