Sjajna asistencija

'Modrić je svakim danom sve bolji'

Vrlo je dobrih 90 minuta odradio hrvatski nogometaš Luka Modrić u pobjedi (5-1) svoga Real Madrida protiv Athletic Bilbaa u 12. kolu Primere...

Modrić je igrao uz Xabija Alonsa na poziciji defenzivnog veznjaka, a posebno se istaknuo sjajnim dodavanjem za prvi pogodak Karima Benzeme u 12. minuti. O 27-godišnjem hrvatskom nogometašu je nakon utakmice govorio Realov pomoćni trener Aitor Karanka koji je već tradicionalno zamijenio Josea Mourinha na konferenciji za novinare.

''Kada smo dovodili Luku, znali smo na kojim pozicijama može igrati, tako da se prilagođava potrebama momčadi. Svi znaju kakve kvalitete ima, a u ovakvoj momčadi će postati još bolji. Protiv Athletica je poslao sjajan pas Karimu za prvi gol. Svakim je danom sve bolji'', poručio je Karanka. (TS)