Ovo ne viđamo često

Messi prste k sebi: Krv kao dokaz da Leo nije s drugog planeta!

Leo Messi ove je subote zabio i 15. kolo zaredom. Njegovim pogotkom Barcelona je pobijedila Sevillu.

Barcelona je ove subote u samo 15 minuta drugog poluvremena kreirala potpuni preokret protiv Seville. U 52. minuti je Dani Alves centrirao s desnog krila, a David Villa je glavom donio domaćima izjednačenje.

Osam minuta kasnije Lionel Messi je nakon kombinacije s Cristianom Tellom postavio konačnih 2:1. Argentincu je to 38. prvenstveni pogodak ove sezone, a ovo je već 15. kolo zaredom da je bio strijelac.

No, unatoč statistici zbog koje se možda čini drukčije, Messi nije s drugog planeta. Našalit ćemo se, pa ćemo reći kako je dokaz tomu krv koju mu je potekla iz prstiju na spomenutoj utakmici. U jednom startu brutalno mu je na šaku nagazio napadač Seville i Furije Jesus Navas i dokazao kako je 'i Messi običan čovjek'.