Ostali vodeći

Medveščak poput Ibrahimovića i društva: Magični preokret u Koruškoj!

U ludoj utakmici 23. kola EBEL-a u Klagenfurtu su Medvjedi svladali KAC 5:4!

Medvjedi ne daju prvo mjesto! U ludoj utakmici 23. kola EBEL-a u Klagenfurtu su svladali KAC 5:4 nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca i tako ostali na vodećoj poziciji!

Već u 51. sekundi utakmice Medveščak je stigao u vodstvo golom Dustina Jeffreyja, ali u drugoj trećini Austrijanci rade veliki preokret zahvaljujući isključenjima koja su se redala kod Medvjeda.

Počelo je s Fureyjevim golom u 26. minuti, samo devet sekundi nakon što je isključen Kostović. U 32. minuti Gagner zabija s igračem više (isključen Waugh), a u 34. Lundmark zabija u igri četiri na tri (isključeni KAC-ov Pirmann te Medveščakovi Buck i Martinović).

Još kad je Lammers u 38. minuti postigao i četvrti pogodak za KAC u trenucima dok je isključen bio Fraser, činilo se da će bodovi ostati u Klagenfurtu...

Međutim, nisu se predavali Medvjedi koji su veliki poticaj dobili Millerovim golom u 41. sekundi prve trećine. Početkom 55. minute Dustin Jeffrey postiže svoj drugi gol, nakon kojeg se u Austrijance uvukla nervoza.

Minutu i 20 sekundi prije kraja Marty Raymond odlučio je izvaditi Roberta Kristana i krenuti bez vratara na sve ili ništa, što mu se isplatilo samo 35 sekundi kasnije, kada i Miller postiže stoj drugi gol.