Ribery se ozlijedio

Mandžo i najskuplji igrač u povijesti Bundeslige - podbacili

Nogometaši Bayerna u slaboj su utakmici pobijedili Lille 1-0 na gostovanju u dvoboju trećeg kola Lige prvaka. Nije briljirao niti hrvatski napadač Mario Mandžukić...

Bild ga je proglasio najgorim Bayernovim igračem na travnjaku dodijelivši mu slabu peticu (ocjene od savršene jedinice do katastrofalne šestice), dok je uz španjolskog veznjaka Javija Martineza najlošije ocijenjen (2.5 od maksimalnih 5) od izvjestitelja Goal.coma.

"Mandžukić je u prvom poluvremenu bio neprimjetan. U drugome podjednako. Igrači su ga ostavili bez kvalitetnih lopti, a on se nije aktivirao u pokušaju sudjelovanja u organizaciji igre. Jednom riječju, Bayernov je najbolji ovosezonski strijelac u Lilleu bio bezopasan", stoji u Bildovu izvještaju.

Problem za trenera Heynckesa uoči nastavka sezone i domaćega prvenstvenog dvoboja protiv Bayera iz Leverkusena predstojećeg vikenda nova je ozljeda najveće zvijezde Francka Riberyja. Ostao je Francuz u svlačionici na poluvremenu utakmice protiv kluba u čijem je podmlatku igrao krajem 90-ih godina prošlog stoljeća.

Istegnuo je Ribery mišić lista. Na poluvremenu je podvrgnut terapiji kako bi mogao nastaviti igru: dobio je čak 16 injekcija.

''Nakon sedam minuta osjetio sam jaki grč i liječnik Müller-Wohlfahrt je sugerirao treneru da bi bolje bilo ne riskirati da ne pogoršam ozljedu'', izjavio je nogometaš izrazivši nadu da će biti spreman za nedjeljni dvoboj s Bayerom. (TS)