Loši dani za Žutog

Mancini 'zakucao' Prosinečkog za začelje turske lige!

U sklopu 9. kola turske nogometne Süper Lig aktualni prvak Galatasaray slavio je s 4-2 u gostima kod Kayserispora, momčadi koju vodi hrvatski stručnjak Robert Prosinečki...

Galatasaray je nakon 25 minuta prvog poluvremena vodio s 2-0 pogocima Wesleyja Sneijdera i Aureliena Chedjoua i činilo se da polako plovi prema sigurnoj pobjedi. Igrala se 44. minuta i bilo je za očekivati da će gosti na predah otići s uvjerljivom prednošću, no u samo dvije minute Mouche iz jedanaesterca i Jaja iz igre postižu pogotke za 2-2!

Očito je na poluvremenu talijanski trener gostiju, Roberto Mancini, očitao bukvicu svojim zvijezdama, koje su u nastavku zaigrale ponovno na razini prvog dijela prvog poluvremena. Burak Yilmaz doveo je prvake u novo vodstvo u 57. minuti, a pobjedu je potvrdio Dider Drogba u 74.

Nakon devet odigranih kola Galatasaray je treći sa 16 osvojenih bodova, dok je momčad Roberta Prosinečkog na samom začelju sa svega pet bodova. (TS)

Turska Süper Lig, 9. kolo:

Kayserispor - Galatasaray 2-4 (Mouche 44-11m, Jaja 45 / Sneijder 14, Chedjou 25, Yilmaz 57, Drogba 74)