Zamalo i izgubio

Manchester City neočekivano ostao bez pobjede u Londonu!

Nogometaši Manchester Cityja su nakon četiri uvodna uspjeha na startu Premiershipa doživjeli i prvu utakmicu u kojoj nisu slavili.

U nedjelju su, u 5. kolu, gostovali kod Fulhama i odigrali 2-2... Malo toga je početkom drugog poluvremena dalo naslutiti da će Manchester City ostati bez bodova u Londonu. Naime, već je u 18. minuti Argentinac Sergio Agüero doveo City u vodstvo, a na samom početku drugog dijela je isti igrač povećao na 2-0. Postigao je time Agüero svoj već sedmi i osmi pogodak ove sezone u Premiershipu, ali se do kraja ispostavilo da je to premalo za pobjedu.

szólj hozzá: F2-2M

Zamora je u 56. smanjio, a Murphy u 75. postigao pogodak za 2-2. Cityju je tada bilo mnogo teže pokazati da je kvalitetniji, već su ga dva primljena pogotka šokirala do te mjere da aktualni rezultat 2-2 ostane do kraja.

Inače, bila je to posve otvorena utakmica s obje strane, pa su i šanse frcale. Skoro po 20 puta su po golu opucali i jedni i drugi.

Stoke City je doživio prvi poraz u sezoni. Došli su na gostovanje kod Sunderlanda i primili četiri pogotka (4-0).