Izašao šepajući

Loše vijesti za Štimca: Srna se ozlijedio u pobjedi Šahtara!

Nogometaši Šahtara jesenski dio ukrajinskog prvenstva zaključili su pobjedom 2:0 kod Krivbasa

Nogometaši Šahtara jesenski dio ukrajinskog prvenstva zaključili su pobjedom 2:0 kod Krivbasa, a glavna vijest s utakmice glasi - ozlijedio se Darijo Srna.

Na kapetana naše reprezentacije u 69. minuti je grubo startao Oleksij Antonov koji je zbog toga dobio izravni crveni karton. Srna je morao primiti pomoć liječnika nakon čega je pokušao nastaviti igrati, ali u 76. minuti je ipak izašao iz igre šepajući. Koliko je teška ozljeda zasad nije poznato.

Strijelci za Šahtar bili su, inače, Henrih Mhitarjan i Alex Teixeira, a aktualnom ukrajinskom prvaku je u 52. minuti isključen Fernandinho. Dobio je drugi žuti karton nakon što je u lice udario našeg Mladena Bartulovića koji je odradio za Krivbas svih 90 minuta. Eduardo da Silva je, pak, počeo utakmicu u napadu Šahtara, a iz igre je izašao u 59. minuti. (TS)