Lakić: Vjerovali smo u sebe, ovo je velik bod za nas!

Niz od tri vezana poraza prekinuli su Kaiserslauternovi nogometaši pred svojim navijačima u utakmici protiv vodeće momčadi Bundeslige, dortmundske Borussije...

Taj susret 22. kola završio je 1-1 uz gol Dortmunđana u 81. (Bender) i domaćina u 90. minuti (Moravek)...

U sastavu domaćina punu minutažu odradili su Srđan Lakić i Ivo Iličević. Stivena Rivića je trener Marco Kurz uveo u 62. minuti da bi ga zamijenio u 86. za austrijskog napadača Erwina Hoffera.

Susret je za klupske internetske stranice prokomentirao Lakić:

''Kasno postignuti pogodak šokirao je Dortmunđane, ali mi smo cijelu utakmicu vjerovali u sebe i do samoga kraja davali maksimum, što nas, kao momčad, i odlikuje.''

''Bod nam je bio važan, pogotovo zato što teren nije bio lagan i zato što je naš suparnik iznimno dobra momčad. Moramo se okrenuti prema onome što slijedi, pronaći ponovno dobru formu, pa ćemo u nadolazećim utakmicama slaviti i pobjede.''