Nevjerojatan podvig

Jeste li ovo ikad vidjeli: Već u prvom dijelu ostali bez oba vratara i sačuvali 'nulu'

Na nevjerojatan su način nogometaši Los Angeles Galaxyja došli do boda (0-0) na subotnjem gostovanju kod San Josea u američkoj MLS ligi. U 43. minuti su, naime, ostali bez oba vratara, ali su sačuvali mrežu čistom...

Junak večeri svakako je bio napadač Mike Magee koji je stao na vrata kad je, dvije minute prije kraja prvog poluvremena, isključen rezervni vratar Josh Saunders. Prije toga je u 24. minuti zbog ozljede teren morao napustiti prvi golman Donovan Ricketts.

Magee je posao obavio sjajno, imao je nekoliko velikih obrana, uključujući i onu iz 89. minute kad je Steven Lenhart imao najbolju priliku za San Jose.

''Nemam pojma zašto sam se javio da stanem na gol. No, nisam bio nimalo nervozan'', kazao je Magee, dodavši kako dosad nikad u životu nije branio.

Galaxy je s 35 bodova vodeća momčad Zapadne konferencije.