U momčadi, koju je izabralo više od 73.000 čitatelja, nalaze se petorica nogometaša “kraljevskog kluba”, novog španjolskog prvaka, četvorica su iz Barcelone, a po jedan iz Athletic Bilbaa i Atletico Madrida.
U sustavu 3-4-3 na vratima je Iker Casillas, a obrambenu liniju čine Sergio Ramos, Carlos Puyol i Javi Martinez. Vezni je red sastavljen od dvojice Realovih igrača, Mesuta Özila i Xabija Alonsa, te dvojice Barceloninih umjetnika, Xavija i Andresa Inieste.
Napad iz snova čine Lionel Messi, Cristiano Ronaldo i Radamel Falcao, trojac koji je zajedno ove sezone u Primeri postigao nevjerojatnih 120 pogodaka.
Najljepšim su pogotkom sezone Marcini čitatelji proglasili onaj "škaricama" Malaginog veznjaka Julija Baptiste protiv Getafea.(TS)
Prva momčad Primere u izboru Marce:
Casillas - Ramos, Puyol, J. Martinez - Özil, X. Alonso, Xavi, Iniesta - Messi, Falcao, Ronaldo
Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite DNEVNIK.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.