Bundesliga

Iličevićev Kaiserslautern podijelio bodove s Augsburgom, slavlje Bayera

Odigrane su obje utakmice nedjeljnog programa 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva.

Bayer Leverkusen je na Bay Areni svladao Werder s 1-0, dok je Kaiserslautern na Fritz-Walter-Stadionu podijelio bodove s Augsburgom odigravši 1-1.

Jedini gol za premijernu pobjedu Bayera u sezoni postigao je češki reprezentativac Michal Kadlec u 85. minuti. Dogodilo se to s ruba peterca nakon asistencije Simona Rolfesa s lijeve strane, a Kadlecov je udarac od vratnice našao put do mreže.

U utakmici Kaiserslauterna i Augsburga gosti su vodili golom Sasche Möldersa još iz devete minute, a konačnih 1-1 postavio je lijepim udarcem ljevicom Izraelac Itay Shechter u 80.

Hrvatski veznjak Ivo Iličević odigrao je svih 90 minuta za Kaiserslautern, a uputio je četiri udarca u suparnička vrata. Iako se nije upisao u strijelce ili asistente odigrao je kvalitetnu utakmicu.