Svašta sam vidio, ali...

Ibra nakon čuda u Berlinu: U šoku sam, ovo nisam nikada doživio!

Nevjerojatnu su kvalifikacijsku utakmicu za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2014. godine odigrali u utorak, u Berlinu, nogometaši Njemačke i Švedske (4-4)...

Favorizirana je Njemačka vodila s uvjerljivih 4-0 do 62. minute, a onda se počelo događati čudo koje je krenulo s pogotkom Zlatana Ibrahimovića za 4-1.

''Stvarno sam svašta proživio u nogometu, u karijeri. Ali, nešto ovakvo nikada'', rekao je Ibrahimović.

Utakmica je završila bez pobjednika. Švedska je u manje od pola sata uspjela zabiti četiri pogotka i tako ukrasti bod Nijemcima koji su odreda bili uvjereni u novo slavlje u ovim kvalifikacijama.

''Je, pa i mi smo malo u šoku. Mislim, nakon poluvremena smo bili neka posve druga momčad. Sve isti igrači, ali totalno drugačiji pristup'', zaključio je Ibrahimović koji u tri kvalifikacijske utakmice za SP ima statistiku od dva pogotka i dvije asistencije.(TS)