Dovršiti posao

Heroj Cityja i kapetan otkrio da je netko prognozirao da će zabiti

''Na pragu smo ostvarenja naših dječačkih snova. Želimo ovaj naslov prokleto jako'', izjavio je kapetan nogometaša Manchester Cityja Vincent Kompany nakon pobjede nad najvećim rivalom.

Upravo njegovim pogotkom nakon ubacivanja Davida Silve iz kornera u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena momčad Roberta Mancinija slavila je na svom Etihadu 1-0 protiv Manchester Uniteda, te je gradskog rivala dva kola prije kraja skinula s prvog mjesta premierligaške ljestvice. Oba kluba sada imaju po 83 boda, s tim a City ima bolji međusobni omjer i bolju gol-razliku.

''Kako se osjećamo? Skroz omamljeno, zvoni nam u ušima'', rekao je Kompany nakon utakmice dodavši:

''Znamo da još niti izbilza nismo obavili posao, ali svejedno smo navijačima ove sezone dali dvije pobjede nad Manchester Unitedom. Moramo ovo obaviti do kraja, pobijediti u dvjema preostalim utakmicama i uzeti naslov.''

''Netko mi je danas poslao SMS-poruku u kojoj je pisalo da predosjeća da ću zabiti gol.

Pomislio sam: "Koji luđak?!"

''Željeli smo ovu pobjedu opako, baš opako'', zaključio je presretni 26-godišnji Belgijac. (TS)