VIDEO Gotovo je: Mizerni Arsenal dotaknuo dno, ništa od titule!

Nogometaši Arsenala poraženi su u gostima kod Boltona i tako ostali bez izgleda za osvajanje titule prvaka...

U posljednjih sedam utakmica Premiershipa Arsenal je pobjedio samo Blackpool, a očajnu seriju punu remija zaokružio je porazom od Klasnićevog Boltona koji je protiv Topnika ušao u igru tek u sudačkoj nadoknadi.

Bolton je bio taj koji je poveo pogotkom Sturridgea u 38. minuti, a onda je Davies imao priliku dotući protivnika, ali promašio je penal u 47. minuti.

Već u 48. minuti Van Persie je uzvratio i uslijedilo je razdoblje velike dominacije Topnika. No, bili su to jalovi napadi s pokušajima ušetavanja u gol od kojih vjerojatno navijačima Arsenala se već polako diže kosa na glavi. Nasri je pak išao sam na golmana i to je uspio upropastiti.

U 90. minuti Arsenal je kažnjen za jalovu dominaciju. Cohen je pogodio nakon kornera i donio Boltonu tri boda, momčadi koju je Stoke City razbio u polufinalu FA kupa.

Arsenal sada zaostaje čak 9 bodova za Manchester Unitedom i više nema izgleda za osvajanje titule. S obzirom na igru u posljednje vrijeme, čudo je što su se Topnici uopće tako dugo držali pri samom  vrhu...

''Svaka izgubljena utakmica je teška, a ovakve pogotovo. Bili smo u minusu, spasili se od još većeg minusa i potom izjednačili. Nakon 1-1 smo stvarno imali mnogo šansi, ali smo na kraju pokopani u zadnjoj minuti,'' rekao je francuski strateg Wenger nakon utakmice i potom sjetno priznao:

''Da, šanse za prvaka su nam sada stvarno minimalne. Ako uopće postoje. Da, postoje matematički, no sigurno nije realno da mi na kraju budemo najbolji.''