Rebić i Radoševć nisu igrali

Fiorentina u Napulju slavila golom u finišu utakmice

Momčad Fiorentine pobijedila je u 29. kolu talijanskog prvenstva u Napulju domaći Napoli 1-0 pogotkom koji je Joaquin zabio glavom u 87. minuti…

Tri dana nakon što su se obje momčadi oprostile od natjecanja u Europa ligi, Fiorentina je stigla do pobjede kojom je učvrstila četvrto mjesto na ljestvici.

''Violama'' je posao olakšala činjenica da je domaćin od 37. minute igrao bez isključenog Faouzija Ghoulama koji je dobio izravni crveni karton.

Trener Napolija Rafael Benitez ostavio je hrvatskog nogometaša Josipa Radoševića na klupi cijelu utakmicu, dok Ante Rebić nije konkurirao za momčad Fiorentine. (TS)