'Ubilo nas je to'

Ferguson ne može prežaliti tu utakmicu: To je bilo glupo, ispali smo smiješni

Sir Alex smatra kako su naslov možda izgubili protiv Evertona.

''U DNK našeg kluba urezala se stalna napadačka igra. Ipak, protiv Evertona to se pokazalo glupim'', priznao je u subotu Sir Alex Ferguson, menadžer još uvijek aktualnih engleskih prvaka, nogometaša Manchester Uniteda.

''Ta nas je utakmica ubila. Igrali smo u posljednjih desetak minuta smiješno. Bio je to nogomet bez ikakvih obveza. Ako na kraju izgubimo naslov, morat ćemo prihvatiti da smo ga izgubili u utakmici protiv Evertona.''

Propustila je Fegusonova momčad osam bodova prednosti pred gradskim rivalom Manchester Cityjem u samo četiri posljednje premierligaške utakmice. Gradski je rival konačno prestigao Fergusonove pulene domaćom 1-0 pobjedom u gradskom derbiju prošlog ponedjeljka.

''Kad je ta utakmica u pitanju, moram priznati da smo izgubili zasluženo. Niti jednom nismo zaprijetili njihovu golu. Doduše, odlično smo ušli u utakmicu i odlično se branili cijelo prvo poluvrijeme do gola u sudačkoj nadoknadi, kada je mladi Chris Smalling zaboravio na Vincenta Kompanyja pri korneru. To je ubilo našu igru.''(TS)