Brazil nas 'potopio'

Čudesno: Pogledajte golčinu Falcaa protiv Hrvatske

Hrvatska futsal reprezentacija je na Interkontinentalnom kupu u brazilskom Caxias do Sulu izgubila od domaćina 7:0.

Naša futsal reprezentativci odlično su se držali prvih 15 minuta, a onda nam je golčinu zabio najbolji brazilski futsal igrač Falcao. Do poluvremena smo primili još jedan gol, a strijelac je bio Rodrigo. U nastavku smo primili još pet golova, a mrežu Hrvatske tresli su Daniel, Rodrigo, Grillo (2) i Rafinha.

Hrvatska je tako Interkontinentalni kup završila s jednim remijem i dva poraza. Prije Brazila remizirali smo protiv Čilea 1:1, te izgubili od Kolumbije 2:4. (Agencija VLM)