Navijač ga poljubio

Prvo šokirao Džeku i društvo, a onda dobio sočnu kaznu!

Na nedjeljnoj utakmici protiv Manchester Citya, strijelac pobjedničkog pogotka za Sunderland u 93. minuti dobio je vrlo sočnu čestitku...

Nedjeljna utakmica 19. kola Premiershipa između Sunderlanda i Manchester Citya, na posve iznenađujući način pripala je domaćinima, koji su podsjetimo, golom u trećoj minuti sudačke nadoknade, ostvarili minimalnu 1:0 pobjedu.

Pogodak je postignut iz očiglednog zaleđa, no s obzirom da sudac nije naknadno poništio pogodak, možemo samo čestitati domaćinima, točnije Korejcu Dong Won Jiu, koji je lijepo prevario vratara Harta i lako pospremio loptu u nebranjenu mrežu.

Za odličan potez na oduševljenje više od 40 000 euforičnih navijača na Stadionu svjetla, Korejac je nagrađen ni manje ni više, nego poljupcem jednog od presretnih navijača nakon što je potrčao prema navijačima slaveći pogodak. Iako je Won Ji pokušao izbjeći kontakt, ipak se nije uspio izvući i pao je sočan poljubac, što možete pogledati u priloženom videu.

Inače, za City je ovo bio tek drugi poraz sezone te je uoči utakmice s Liverpoolom u utorak (21.00h) izjednačen na vrhu s Manchester Unitedom.