Baš su golčine

Bivši kapetan Rijeke zabio golčinu u debiju u Njemačkoj, ali ga je netko zasjenio

Dojučerašnji kapetan Rijekinih nogometaša, 24-godišnji defenzivni veznjak Damir Kreilach, postigao je prekrasan pogodak u svome bundesligaškom debiju...

U dvoboju prvog kola nove sezone u drugoj njemačkoj ligi izjednačio je Damir Kreilach za svoj Union Berlin protiv gostujućeg Bochuma u 86. minuti na 1-1. Iz slobodnog udarca, iskosa s lijeve strane i oko 23 metra udaljenosti, pogodio je desni kut gostujućeg vratara.

Ranije je, u 64. minuti, još ljepšim pogotkom (s 30-ak metara) goste u vodstvo donio Danny Latza, da bi im sva tri boda minutu nakon Kreilachova izjednačenja donio Marcel Maltritz pogodivši iz 11-erca za konačnih 2-1.

Riječanin je za svoju novu momčad odigrao do kraja.(TS)