Pred više od 50.000 gledatelja na stadionu Georgia Dome u Atlanti nogometna je reprezentacija Meksika pobijedila Bosnu i Hercegovinu 2-0...

Strijelci za srednjoameričku momčad u debitantskom nastupu njihova novog izbornika Josea Manuela de la Torrea bili su Javier Hernandez 'Chicharito' u 49. te Edgar Pacheco u 56. minuti.

Napadač Manchester Uniteda zabio je svoj već 12. gol u 22. reprezentativnom nastupu nakon što mu je golman Hasagić obranio udarac s bijele točke. U nastavku je akcije Hernandez, uz pomoć Miralema Pjanića koji je malo skrenuo loptu, svladao BiH-vratara.

Meksiko 26. i 29. ožujka očekuju nove prijateljske utakmice u SAD-u protiv Paragvaja odnosno Venezuele, dok Bosanci i Hercegovci 26. sljedećeg mjeseca igraju kvalifikacijski dvoboj za Euro 2012. protiv Rumunjske na zeničkom stadionu Bilino polje.

Bosansko-hercegovački mediji pišu da je reprezentaciju Safeta Sušića, za koju inače nije nastupio najbolji igrač Edin Džeko, s tribina Georgia Domea bodrilo gotovo 30.000 navijača, useljenika iz BiH.