Ostali sportovi
SPORTOVI
Ostali sportovi

U Beču na smrt izboden bivši boksački prvak "Bik iz Srbije"

Legenda austrijskog boksa Edip Sečović ubijen je jutros u Beču ispred svog kafića "Espresso Bici". Sečović, inače porijeklom iz Srbije, podlegao je ozljedama zadobivenim nožem koji je pronađen u žardinjeri jednog kafića u blizini mjesta zločina.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Policija pretpostavlja da se zločin dogodio ispred njegovog kafića koji se nalazi točno preko puta željezničkog kolodvora. "Bik iz Srbije", kako mu je bio nadimak u ringu, zadobio je najmanje četiri uboda nožem.

Tri vijesti o kojima se priča divider Toni Fruk Žele ga odmah Sprema se najveći transfer u povijesti Rijeke: Evo koliko su Francuzi ponudili za Fruka Poljud OPA! Mega-pojačanje dolazi u Hajduk! Oprostio se već od suigrača, Bijeli kupili veliko ime! Vatreni traži novu priliku Dalić ga je zvao među Vatrene, trebao je biti nova hrvatska zvijezda, a sada je potpisao za zagrebački klub

Policija traži svjedoke tragedije, a za sada je uhićena jedna osoba koja se dovodi u vezu s ubojstvom.

50-godišnji Sečović, koji je inače rodom iz Novog Pazara gdje je i počeo boksati, emigrirao je u Austriju početko 80-ih, uzeo austrijsko državljanstvo i ime promijenio u Edip Sekowitsch. 

Ušao je u povijest austrijskog boksa kao najuspješniji boksač te zemlje ikada. Bio je nekadašnji omladinski prvak Srbije, višestruki prvak Austrije, te europski i svjetski prvak u srednjoj kategoriji. 2002. je otišao u mirovinu i otvorio kafić u Beču. Bio je oženjen i otac troje djece.

Nastavi čitati
divider