"ponosan sam"

Srpski vratar nahvalio hrvatske navijače i kolegu Šegu: "Čestitam Hrvatskoj. Fantastična utakmica"

Srpski vratar naklonio se kolegi, čudesnom Marinu Šegi.

Hrvatska je u posljednjem kolu skupine A s 24:21 pobijedila Srbiju unatoč deficitu u prvom poluvremenu (8:10). Kauboji su u nastavku došli do preokreta i pobjedom zaključili nastup u skupini A rukometnog Eura.

Srpski vratar Vladimir Cupara zaustavio je sedam pokušaja hrvatskih rukometaša, a smatra da je utakmicu odlučio njegov kolega na drugoj strani Marin Šego, autor 13 obrana, od čega nekoliko čistih zicera.

gol expired Na pomolu nova senzacija na rukometnom Euru: Danska blizu ispadanja u skupini! divider

‘’Šego je presudio na kraju s par obranjenih zicera. Fantastična utakmica, fantastična atmosfera. Čestitao bih Hrvatskoj i mojim suigračima, koji su se danas lavovski borili i pokazali da protiv jednog od najboljih napada možemo primiti samo osam golova u poluvremenu’’, rekao je Cupara za Novu TV nakon utakmice.

Rukometni Euro 2. faza - skupine Rukomet Euro 2020: Hrvatska osvojila srebro, svi rezultati na jednom mjestu divider

‘’Ponosan sam na njih, žao mi je što nismo tako igrali na početku, imali bi mnogo veće šanse za prolaz. Još smo mlad tim, možemo puno još dati. Na greškama se uči, kad budemo kompletni bit će i više", dodao je o svojoj momčadi koja se već uoči utakmice s Hrvatskom oprostila od natjecanja.