izbornik nije primijetio

Ponajbolji njemački reprezentativac predugo obavljao nuždu i ostao zaključan u svlačionici

Ni izbornik ni igrači Njemačke uoči početka drugog poluvremena protiv Bjelorusije nisu primijetili da im nedostaje ponajbolji igrač.

Njemačka rukometna reprezentacija upisala je premijerna dva boda u drugoj rundi rukometnog Eura 2020 nakon što je s glatkih 31:23 slavila protiv Bjelorusije. Na poluvremenu su Nijemci imali sedam golova prednosti, a koliko su bili fokusirani da tako nastave u nastavku, govori činjenica da nisu primijetili da im nedostaje jedan igrač.

gol expired Izbornik Njemačke biranim riječima govorio o Kaubojima: "Prvoklasna momčad. U rangu Španjolske" divider

Priču je ispričao Julius Kuhn, drugi najbolji strijelac večeri u redovima Njemačke i čovjek koji je ispalio najviše lopti prema golu Bjelorusa (9).

"Izašao sam iz toaleta i pomislio 'svi su vrlo tihi'. Odjednom sam shvatio da nema nikoga i da su vrata svlačionice zatvorena i zaključana. Počeo sam panično lupati po vratima i, srećom, čovjek iz osiguranja bio je ispred te me pustio van. Stigao sam na početak drugog poluvremena", objavio je 26-godišnjak i nastavio.

Rukometni Euro 2. faza - skupine Rukomet Euro 2020: Hrvatska osvojila srebro, svi rezultati na jednom mjestu divider

"Direktor reprezentacije Oliver Roggisch ispričao mi se i obećao da se to neće ponoviti."

Izbornik Christian Prokop nije isprve primijetio da mu nedostaje čovjek koji bi trebao započeti drugo poluvrijeme.

"Možda ne bih to trebao reći na glas, ali nisam primijetio da ga nema."

U svakom slučaju, Kuhn je stigao na početak drugog poluvremena, u kojem su Nijemci još malo podebljali svoju prednost i slavili.

gol expired Urnebesna reakcija "najopakijeg tipa" u MMA-u nakon što mu je prišao "sin" čijeg je tatu brutalno nokautirao divider