svi igraju rukomet

Iznenađujući porazi Slovenaca i Makedonaca na Svjetskom prvenstvu, Portugal spriječio treću senzaciju

Uzbudljiv dan na Svjetskom rukometnom prvenstvu.

Danas je itekako bilo zanimljivo na Svjetskom rukometnom prvenstvu 2021. u Egiptu. Utakmice od 18 sati ponudile su dvije velike senzacije, a Portugal je spriječio debakl protiv Maroka.

U skupini E Francuska je s deklasirala Austriju 35:28 koja je oslabljena došla u Egipat.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Portugal je u skupini F gubio u prvom dijelu i na poluvrijeme otišao s 12:12 protiv Maroka, ali Portugalci su sve preokrenuli i na kraju razbili Maroko s 33:20.

Skupina G donijela je povijesni debakl Sjeverne Makedonije koja je izgubila protiv domaćina Egipta 38:19. Makedonci su u prvom poluvremenu zabili samo šest golova (20:6).

Rusija i Slovenija odigrali su jako dobru utakmicu, ali Rusi su oduševili i pobijedili Slovence 31:25, jedne od pritajnih favorita za medalju.

Pobjeda Rusije je još veće iznenađenje jer su Rusi na prvenstvo došli bez najboljih igrača poput Dibirova i Atmana.