breaking news !: UŽIVO Milanović: "Ovo je priprema za državni udar"
francuska se provukla

Egipćani grabe prema četvrtfinalu Svjetskog prvenstva: Sa Slovencima će odlučivati o prolasku

Rukometaši Egipta i Francuske upisali su pobjede u susretima 2. kola skupina III i IV na Svjetskom prvenstvu.

Rukometaši Egipta i Francuske upisali su pobjede u susretima 2. kola Svjetskog prvenstva u Egiptu. Egipćani su bez ikakvih problema slavili protiv Bjelorusije, dok su se Francuzi provukli protiv Islanda i ostali stopostotni na prvenstvu.

Domaćin je s lakoćom svladao Bjelorusiju rezultatom 35:26, pa će afrička momčad u zadnjem dvoboju sa Slovencima odlučivati o putniku u četvrtfinale. Egipćani su, kao i u svim dosadašnjim dvobojima, ponovno odigrali sjajno prvo poluvrijeme nakon kojeg su vodili sa sedam razlike.

Elahmar je sa 8 golova predvodio Egipćane, a Vailapau sa četiri gola Bjeloruse.

gol expired Skandal na Svjetskom rukometnom prvenstvu: Jedna od reprezentacija koje su odustale je - otjerana!? divider

Egipat vodi u skupini IV sa šest bodova, Šveđani i Rusi imaju po 5, a Slovenci 4. Jedna od prve dvije reprezentacije iz ove skupine bila bi potencijalni suparnik hrvatske selekcije u četvrfinalu.

Francuzi su opet, kao i protiv Alžira, izvukli pobjedu 28:26 u samoj završnici dvoboja. Islanđani su u dva navrata u drugom poluvremenu vodili s po dva gola razlike, ali nisu izdržali.

Mem je sa 7 golova bio prvo ime Francuza, a Elisson (9) Islanđana.

Francuska vodi s 8 bodova, ali još nisu osigurali četvrtfinale jer u zadnjem kolu igraju s Portugalcima.

gol expired Potencijalni suparnik Kauboja u četvrtfinalu razbio Makedonce, ali ne ovise više sami o sebi divider