Ludi preokret u nastavku

Nije samo Hrvatska kiksala: Aktualni prvak Europe se spasio u zadnjim sekundama!

Identičnim rezultatom kao i utakmica Hrvatska - Japan, završio je i susret između Španjolske i Brazila u skupini B.

Rezultatom 29:29, identičnim onim kojim je završila utakmica Hrvatska - Japan, završio je i dvoboj između Španjolske i Brazila u prvom kolu skupine B na Svjetskom rukometnom prvenstvu u Egiptu.

Španjolci, koji su u finalu prošlogodišnjeg Europskog prvenstva pobijedili našu reprezentaciju i okitili se naslovom prvaka Europe, spasili su se poraza u posljednji čas, nakon što su Brazilci odigrali sjajno drugo poluvrijeme.

U prvom su Španjolci stekli prednost od tri pogotka (16:13), ali u drugom su Brazilci izveliki veliki preokret i u posljednju minutu ušli s vodstvom od 29:28. Španjolska je izjednačila i potom obranila posljednji napad Brazila, izbjegavši poraz.

U ostalim utakmicama koje su se igrale u terminu od 18:00 nije bilo iznenađenja. Argentina je u skupini C imala problema u prvom dijelu s Demokratskom Republikom Kongo, ali u nastavku su stvari sjele na svoje mjesto i završilo je 28:20.

Njemačka je u skupini A demolirala Urugvaj sa 43:14.

Je li remi s Japanom najava nečeg dobrog ili lošeg na SP-u?