VIDEO Divljaštvo u srcu Europe: Tučnjava huligana u Bratislavi!

Utakmicu posljednjeg pretkola kvalifikacija za Europsku ligu odigranu u Bratislavi obilježili su huliganski neredi.

Utakmica 4. pretkola lige Europe između Slovana iz Bratislave i Stuttgarta (0:1) pred kraj prvog poluvremena bila je zaustavljena na pet minuta zbog nereda na tribinama. Navodno je netko od navijača Stuttgarta pogodio jednog od domaćih navijača upaljačem.

To je bio 'okidač' za navijače Slovana koji su krenuli u obračun s gostujućim 'drukerima'. Već uobičajeni huliganski repertoar pokazao su u obliku pokušaja razbijanja ograde, bacanja stolica i svega čega se našlo u rukama. Na sreću, policija je brzo reagirala te je uspjela odmaknuti domaće navijače na 'pristojnu udaljenost', te se do kraja utakmice nije dogodio više niti jedan incident.