U nedjelju je u Turskoj odigrano 19. kolo nacionalnog nogometnog prvenstva. Na rasporedu je bio i ogled Ankaragücüa i Manisaspora koji je završio pobjedom gostujuće momčadi 3-1...

Bila je to ukupno šesta službena utakmica u kojoj momčad Ankaragücüa, za koju je Drago Gabrić odigrao do 67. minute, nije stigla do pobjede, a krivac za to bio je Mehmet Guven koji je golovima u 90. i drugoj minuti sudačke nadoknade svojoj momčadi donio pobjedu, devetu prvenstvenu.

Ipak, najbitnije s utakmice nisu bili niti golovi niti konačan rezultat, već ponašanje trenera domaćina susreta. Ümit Özat, nekadašnji turski reprezentativac, morao se braniti od napada jednog pomahnitalog navijača koji mu je šakama htio dati do znanja što o njemu misli, međutim, njegova obrana ubrzo je prerasla u ružan napad u kojem je dotičnog navijača okružilo nekoliko ljudi, a Özat mu petom ciljao glavu.