Izazvao prekid i - smijeh

Upoznajte veselog psa koji je htio biti zvijezda utakmice

Dvoboj osmine finala Copa Sudamericane između Santa Fea i Botafoga u Bogoti bio je u drugom poluvremenu prekinut na dobre tri minute zbog dolaska nepozvanog gosta na igralište – razigranog psa…

Pri rezultatu 4-0 za domaću momčad, kada je utakmica bila lišena rezultatske neizvjesnosti, domaće navijače, ionako dobro raspoložene zbog povoljnog rezultata, dodatno je oraspoložio pas koji je tri minute veselo trčkarao po igralištu i vješto zaobilazio sve prepreke u vidu ljudi koji su ga pokušali zaustaviti.

Nekoliko igrača imalo je slabašne pokušaje namamljivanja, ali pas se nije dao prevariti. Jedan je službenik, kao u koridi, pokušao namamiti psa i potjerati ga izvan terena s crvenom vrećicom. Činilo se u početku da je i uspio, ali pas je opet bio lukaviji. Dotrčao je samo do ruba igrališta, a onda se opet vratio. I tako dva puta.

Na kraju, kao da mu je igra ipak već dosadila, pas je dotrčao do tribina i zauzeo mjesto na njima…