VIDEO Nevjerojatna odluka suca: Hrvatski tenisač pokraden u vrlo važnom trenutku!

Borna Gojo završio je svoj nastup na Challengeru u Belgiji.

Borna Gojo (Foto: Afp)

Hrvatski tenisač Borna Gojo izgubio je u drugom kolu Challengera u belgijskom Ottignies-Louvain-la-Neuveu od Mikaela Ymera.

Konačan rezultat bio je 6:4, 7:5 za Šveđanina, nakon jednog sata i 29 minuta igre.

Na početku drugog seta dogodila se situacija koja je možda mogla odvesti meč u drugom smjeru.

Nakon što je Gojo prvi set izgubio, drugi je otvorio s uspješnim servis-gemom. Potom je na servisu bio Ymer i pri rezultatu 40:40 dogodila se nevjerojatna situacija.

Šveđanin je skratio jednu loptu, Gojo je pohitao s osnovne linije i uspio to stići, ali oglasio se glavni sudac, koji je krivo vidio da je loptica drugi put odskočila prije negoli ju je Gojo vratio. Umjesto da se poen normalno nastavi, dosuđen je za Ymera, na što je Gojo, s pravom, sasvim poludio.