Nastavak lošeg niza: Čilić ponovno ispao u prvom kolu

Nakon što je prošli tjedan ispao u prvom kolu ATP 1000 Mastersa u Torontu, Marin Čilić nije se dugo zadržao niti na jakom teniskom turniru u Cincinnatiju...

Bolji od najboljeg hrvatskog tenisača u 1. kolu ATP 1000 Masters turnira, koji se na tvrdoj podlozi uz nagradni fond od 2.4 milijuna američkih dolara igra u Cincinnatiju, bio je Cipranin Marcos Baghdatis. Slavio je nekad osmi igrač ATP-ova poretka pobjedu u dva seta, bilo je 6-4, 7-5 nakon sat i 46 minuta igre.

Čilić je svoj početni udarac u meču gubio tri puta, a samo jednom (iz sedam pokušaja) uspio realizirati svoju break-priliku što je i rezultiralo njegovim prvim porazom u trećem ogledu protiv Baghdatisa (koristio break-lopte 3-4).

Cipraninu slijedi ogled protiv boljeg iz susreta Benjamin Becker - Thomaz Bellucci.