Pali u dva seta

Šok u turniru parova Australian Opena: Mektić i Pavić zaustavljeni u 2. kolu

Domaći par sredio je najbolji svjetski dvojac u dva seta.

Najbolji svjetski par Nikola Mektić i Mate Pavić poražen je u petak u drugom kolu igre parova Australian Opena od Australaca Thanasi Kokkinakisa i Nicka Kyrgiosa sa 6-7 (8), 3-6 u meču koji je trajao sat i 36 minuta.

gol expired Kad vidite Instagram atraktivne Talijanke, shvatit ćete zašto navijači hrle na njezine mečeve divider

Mektić i Pavić su na početku susreta izgubili servis, ali su ga već u sljedećem gemu uspjeli vratiti, a potom su napravili još jedan break za vodstvo 4-2. No, Kokkinakis i Kyrgios odmah vraćaju izgubljeni servis i nakon toga više nije bilo prilika za obrat, pa je prvi set otišao u tie-break. U 13. igri hrvatski par je uspio spasiti tri set lopte, ali četvrtu je australski dvojac uspio realizirati.

gol expired Novi skandal: Đokovića potjerali, a njega pustili zaraženog u zemlju, Čilić ga čeka idući divider

U drugom setu za Mektića i Pavića koban je bio šesti gem u kojem su uspjeli spasiti dvije break lopte, ali ne i treću, pa su Kokkinakis i Kyrgios poveli 4-2. Do kraja meča hrvatski par više nije došao u priliku da vrati izgubljeni servis i Australci su mogli proslaviti plasman u treće kolo.