Dodig pobijedio Beckera

Hrvatski derbi u drugom kolu Zagreb Indoorsa!

Hrvatski tenisač Ivan Dodig pobijedio je Nijemca Benjamina Beckera 6:2, 7:6(3) za sat i 22 minute igre, a u nastavku Zagreb Indoorsa čeka ga Ivo Karlović...

Ivan Dodig uspješno je prošao prvu prepreku na ovogodišnjem izdanju Zagreb Indoorsa. Hrvatski je tenisač za sat i 22 minute igre izbacio Nijemca Benjamina Beckera rezultatom 6:2, 7:6(3).

Imao je naš igrač čak 93 posto osvojenih poena na prvom servisu (28/30), a nije dopustio niti jednu priliku za break na svom servisu. No, meč je prelomio broj neprisiljenih pogrešaka Ivanova protivnika. Becker ih je imao više od 30, a Dodig samo 13.

Dodiga sad u drugom kolu čeka hrvatski derbi, s druge strane mreže stajat će, naime, Ivo Karlović. (Agencija VLM)