breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"

'Div sa Šalate' uspješno startao na turniru u San Joseu

Karlović povratak u formu lovi u Kaliforniji...

Ivo Karlović izborio je plasman u 2. kolo ATP turnira u San Joseu, SAP Opena, pobjedom nad Amerikancem Ryanom Sweetingom u njihovom prvom međusobnom meču sa 6:4, 6:4.

"Div sa Šalate" došao je do pobjede za jedan sat i deset minuta igre, zabivši ukupno 19 asova uz 86% osvojenih poena nakon prvog servisa. Realizirao je dvije od četiri break-lopte, po jednu u svakom setu, dok je na svom servisu spasio jedinu break-šansu koju je stvorio Sweeting, 119. tenisač svijeta.

Karlović je jedini hrvatski predstavnik u San Joseu, turniru koji se igra na tvrdoj podlozi uz nagradni fond od 531.000 dolara, a u drugom kolu protivnik će mu biti pobjednik susreta između prvog nositelja Fernanda Verdasca i Amerikanca Rajeeva Rama.