Nije išlo

'Div sa Šalate' se nakon senzacije ipak oprostio od igre parova na US Openu

Hrvatski tenisač Ivo Karlović od subote se može potpuno koncentrirati na pojedinačni dio US Opena u New Yorku. Naime, u petak je Karlović završio s igrom na turniru parova.

U 1. kolu su Karlović i njegov partner, Nijemac Frank Moser, napravili ogromno iznenađenje, te su u tri seta pobijedili prve nositelje i godinama najbolji svjetski par, braću Bryan, ali su u 2. kolu priznali poraz talijanskom paru. Simone Bolelli i Fabio Fognini su pobijedili 7-6(3), 6-3.

Kroz cijeli meč Karlović i Moser nisu došli do niti jedne break-lopte, dok su Talijani iskoristili jednu od tri šanse koja im je u drugom setu trasirala put do pobjede. Prva dionica se odlučivala u tie-breaku, ali su i u njemu Talijani dominirali (7-3).