kada se opustio...

Senzacionalni preokret Goje za vodstvo Hrvatske u Davis Cup susretu protiv Indije

Hrvatska je u kvalifikacijskom susretu za završnicu Davis Cupa povela protiv Indije 1:0.

Hrvatska je povela protiv Indije u kvalifikacijskom dvoboju Davis Cupa za nastup na završnici krajem godine. Borna Gojo slavio je s 2:1 u setovima protiv Prajnesha Gunneswarana, nakon što je izgubio prvi set i izgledao prilično blijedo.

Nakon što je odmah napravio break na početku drugog seta Borna se opustio i bez većih problema doveo Hrvatsku u vodstvo. U konačnici je bilo 3:6, 6:4, 6:2 za hrvatskog predstavnika.

gol expired Vatreno sučeljavanje uoči UFC-a 248: Kineskinja jednom riječju uništila bivšu kraljicu UFC-a divider

Gojo je ovim trijumfom postao 12. hrvatski tenisač koji je u Davis Cupu ostvario pojedinačnu pobjedu u "živom meču". Posljednji kojemu je to uspjelo prije njega bio je Mate Delić, 2014. godine na gostovanju u Nizozemskoj, gdje se Hrvatska pobjedom 3-2 kvalificirala u Svjetsku skupinu.

U drugom meču se sastaju Marin Čilić i Ramkumar Ramanathan, a u subotu su na programu još dva pojedinačna meča i dvoboj parova.

Pobjednik dvoboja Hrvatska - Indija plasirat će se na završnicu u studenome u Madridu.

gol expired Apsolutni hit: Dvogodišnji Amerikanac ne prestaje izvikivati ime Bojana Bogdanovića divider