ŠTETA

Ćorić propustio veliku priliku za rušenje Đokovića: Prvi tenisač svijeta se mučio protiv Borne

Ćorić je sjajno igrao u prvom setu.

Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić zaustavljen je u srijedu u drugom kolu teniskog ATP turnira u Beču, bolji je od njega nakon dva sata i devet minuta igre i 7:6(11), 6:4 bio prvi tenisač svijeta Novak Đokovića

U prvom setu koji je trajao sat i 17 minuta ni jedan igrač nije izgubio svoj servis, Ćorić je servirao šest asvea i imao je tri puta priliku uzeti servis Đokoviću, ali nije uspio. Set je otišao u tiebreak u kojem je Đoković ipak bio bolji.

gol expired Mamić otkrio recept protiv Vlašića: ''Zamolili smo neke njegove prijatelje da mu prenesu'' divider

U drugom setu, Đoković uzima servis Ćoriću za vodstvo 3:1. U nastavku, Đoković ima još četiri prilike za break, ali Ćorić se brani, no na kraju srpski tenisač opet uzima servis za 6:4 i za pobjedu.

Ćorić je u meču servirao devet aseva, a Đoković jčetiir. Obojica su napravila po jednu dvostruku pogrešku, a na kraju je Ćorić ukupno osvojio 73 od 153 poena, dok je Đoković osvojio 80.

Ovo je bio njihov četvrti međusobni ogled i četvrta pobjeda srpskog tenisača.