zemlja mu je sjajno legla

Marin Čilić pomeo 11. tenisača svijeta i izborio 3. kolo Masters 1000 turnira u Rimu

Marin Čilić plasirao se u osminu finala ATP Masters 1000 turnira u Rimu.

Hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u osminu finala ATP turnira u Rimu s pobjedom protiv 11. igrača svijeta Belgijanca Davida Goffina sa 6:2, 6:2.

Čilić (ATP 40.) lakše od očekivanoga prošao je šestoga nositelja, nadigrao ga je u svim segmentima igre i pobijedio ga za svega 71 minutu.

Marin je vrlo lako došao do prvoga seta, poveo je s 3:0, a set potvrdio drugim "breakom" za 6:2. Potpuno isti scenarij zbio se u drugom setu, Čilić je oduzeo servis Goffinu za 2:0 i kod 5:2 napravio novi break iskoristivši prvu meč-loptu.

gol expired Mađari osvetnički čekaju Dinamo: Otkrili da će najopasniji igrač imati poseban motiv divider

Hrvatski tenisač nije se u meču suočio s break-loptom, imao je osam asova i 65 posto ubačaja prvoga servisa.

Bio je ovo njihov deveti međusobni dvoboj i peta Čilićeva pobjeda, a zanimljivo je da je Čilić Goffina pobijedio u Rimu i 2017. godine, također s 2:0 u setovima.

U osmini finala Čilić čeka pobjednika dvoboja između Norvežanina Carstena Ruuda (ATP 34.) i Talijana Lorenza Sanoga (ATP 46.).

gol expired Gotovo svi se pridržavaju mjera na Hanžeku, a gradonačelnik se pred svima ljubi s hrvatskom ljepoticom divider