Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
Sramotno ponašanje

VIDEO Sudac jedva izvukao živu glavu! Marokanci ga naganjali po terenu nakon utakmice

Marokanski igrači nasrnuli su na suca Al Jassima nakon utakmice.

Marokanski igrači i sudac Al Jassima (Foto: Afp)

Hrvatska nogometna reprezentacija slavila je 2:1 protiv Maroka i osvojila broncu na Svjetskom prvenstvu u Katru.

gol expired Pogledajte što pišu svjetski mediji o novom uspjehu Vatrenih: ''Elitna nogometna nacija'' divider

Vatreni su bili bolji cijeli susret i zasluženo slavili, Gvardiol je postigao pogodak već u 7. minuti nakon odlične kombinacije iz slobodnog udarca. Marokanci su brzo vratili stvari na početak nakon samo dvije minute, ali Mislav Oršić osigurao je broncu sjajnim pogotkom pred kraj poluvremena.

gol expired Joško Gvardiol: "Ovo je medalja za moju obitelj, pogotovo za oca, bez njih ne bi bio tu" divider

Marokanci su bili vidno frustrirani u drugom poluvremenu, željeli su, ali nisu mogli postići pogodak i odvesti utakmicu u duboke vode. Sudac Al Jassima imao je pune ruke posla tijekom utakmice, ali blago je reagirao na žestoke reakcije marokanskih igrača i dodijelio samo dva žuta kartona.

Scene s kraja susreta pogledajte OVDJE.

Hrvatski reprezentativci s medaljama - 2 FOTO Trenuci najvećeg ponosa: Pogledajte naše heroje s medaljama oko vrata divider

Nakon susreta došlo je do zaista ružnih scena. Igrači Maroka fizički su nasrnuli na suca iz Katra, koji je uz pomoć nekoliko hladnih glava uspio izbjeći još veći sukob.

Itekako će biti posla za FIFA-inu komisiju.