Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
ZA POVIJEST

VIDEO Pogledajte pogotke i najbolje trenutke najluđeg finala Svjetskog prvenstva u povijesti

Argentina i Francuska nagradili su nas uzbuđenjem i napetošću te sa šest pogodaka tijekom igre i naposljetku dramom kaznenih udaraca.

Argentina vs. Francuska (Foto: Afp)

Dugo će se pričati o finalnoj utakmici Svjetskog nogometnog prvenstva u Katru, spektaklu koji su ponudile reprezentacije Argentine i Francuske.

No mora se priznati da je do 80. minute susreta takvo što rijetko tko očekivao. Argentina je vodila 2:0 i držala kontrolu nad utakmicom, a se onda u dvije minute sve promijenilo.

Mbappe je napravio sve, ali nije bilo dovoljno

Kylian Mbappe s dva pogotka vratio je utakmicu na početak, a onda je to još jednom napravio u produžecima, nakon što je Lionel Messi još jednom Argentinu vratio u prednost.

Mbappe ipak nije mogao sam pa je Argentina došla do svojega trećeg naslova prvaka boljim izvođenjem kaznenih udaraca, dok će francuska zvijezda morati pričekati novu priliku.

Dugo će se pričati o ovoj utakmici, a mi imamo sreće što ćemo je se moći prisjećati raznim videouradcima. Poput onog koji sadrži najbolje trenutke, a možete ga pogledati OVDJE.