Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
SPORTOVI
Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
kakva šteta

Tuga u državi: Marokanci otkazali sve letove za polufinale Svjetskog prvenstva

RAM je rekao da će nadoknaditi troškove zrakoplovnih karata i ispričao se kupcima.

Youssef En Nesyri (Foto: Afp)

Nacionalni zračni prijevoznik Maroka priopćio je da otkazuje sve letove koje je planirao za srijedu da prevezu marokanske navijače u Dohu na polufinale Svjetskog prvenstva, pozivajući se na odluku katarskih vlasti, piše Reuters.

"Nakon najnovijih ograničenja koja su nametnule katarske vlasti, Royal Air Maroc (RAM) sa žaljenjem obavještava klijente o otkazivanju letova koje obavlja Qatar Airways", stoji u priopćenju zračnog prijevoznika.

Ured za međunarodne odnose katarske vlade nije odmah odgovorio na zahtjeve za komentar.

Novak Đoković Novak Đoković javio se nakon poraza Vatrenih, poslao je jaku poruku svim Hrvatima divider

Royal Air Maroc ranije je rekao da će ponuditi 30 dodatnih letova kako bi pomogao navijačima da dođu do Katra na polufinalnu utakmicu protiv Francuske u srijedu navečer, ali u utorak je RAM rekao da je planirano samo 14 letova.

Otkazivanje sedam planiranih letova za srijedu znači da je RAM mogao letjeti samo na sedam letova u utorak, ostavljajući na cjedilu navijače koji su već rezervirali ulaznice za utakmicu ili hotelske sobe.

RAM je rekao da će nadoknaditi troškove zrakoplovnih karata i ispričao se kupcima.

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Više o

Utakmicu po Utakmicu Utakmicu po Utakmicu

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider