Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
Veliko iznenađenje

VIDEO Pogledajte kako je Maroko srušio Belgiju, prvi pogodak je sjajan

Maroko je s dva pogotka srušio Belgiju u susretu 2. kola Svjetskog prvenstva u Katru.

Maroko (Foto: Afp)

Nogometaši Maroka priredili su veliko iznenađenje na Svjetskom prvenstvu porazivši Belgiju s 2:0 u susretu 2. kola skupine F.

Prvo je poluvrijeme završilo bez golova, a u posljednjih dvadeset minuta susreta vidjeli smo dva lijepa pogotka. U 73. minuti susreta Marokanci su dobili slobodan udarac s lijeve strane.

Bilo je to dosta iskosa, ali Sabiri je izravno zapucao na vrata i iznenadio Curtouisa, koji je "zaspao" na vratima.

U sudačkoj nadoknadi Maroko je potvrdio pobjedu, Ziyech je povukao loptu, dodao je napadaču Abdoukhlalu, koji ju je zakucao pod gredu.

Bono je bio na intoniranju marokanske himne Marokanac bio na intoniranju himne pa misteriozno nestao s terena, svi su ostali u čudu divider

Ovom pobjedom afrička se reprezentacija našla u u vrlo dobroj poziciji za prolazak grupe.