Ružno...

FOTO Pogledajte kako izgleda Neymarov gležanj dva dana nakon Srbije: Kako će se oporaviti za tjedan dana?

Neymar je podijelio nove slike svog gležnja dva dana nakon utakmice sa Srbijom.

Neymar (Foto: Afp)

Brazil je slavio protiv Srbije 2:0 u prvom kolu skupine G Svjetskog prvenstva u Katru. Brazilci su bili bolji cijelu utakmicu, a sama sreća i Vanja Milinković-Savić spasili su Orlove od potpunog debakla na otvaranju prvenstva.

Ekvadorski navijači FOTO Ekvadorski navijač svojoj supruzi s tribine poslao najluđu poruku na Mundijalu divider

Ponajbolji igrač svijeta i vođa brazilske nogometne reprezentacije, Neymar, morao je napustiti utakmicu u 79. minuti susreta zbog ozljede gležnja koju je pretrpio prilikom brojnih susreta sa srpskim braničima.

Neymar se još u prvom poluvremenu žalio sucu na oštrinu srpskih braniča, ali ipak izdržao je gotovo do samog kraja utakmice. Prvotne fotografije Neymarovog gležnja izgledale su zaista loše, ali sada je nakon dva dana podijelio nove slike.

Milan Borjan Kontroverzni Srbin ostao lukavo sakriven: Hoće li Vatreni jurnuti da mu napune mrežu? divider

Neymar se polako oporavlja, ali gležanj izgleda puno gore nego nakon izlaska iz igre na utakmici. S pravom se pitamo kako će se oporaviti u tjedan dana koliko je najavio tamošnji Savez.

Miloš Degenek Australski Srbin rođen u Kninu nakon pobjede na SP-u podijelio fotografiju iz Oluje divider

Brazilci su najavili da će Neymar odmarati preostale dvije utakmice u grupi te da će biti spreman za osminu finala.